Spor Salonlarına Özel

Spor salonlarına özel sistem nasıl çalışılır ?

2011 yılında kurulan  fitnessburada.com, perakende satışın yanında, spor salonlarına toptan satış hizmeti vermektedir. 

Spor merkezinizde ihtiyaç duyacağınız sporcu besinleri ve fitness ekipmanlarını firmamızdan en uygun koşullarla temin edebilirsiniz.

1 - Sitemize kurumsal üye olarak

Fitnessburada.com’a kurumsal üyeliğiniz başladığında, size özel toptan fiyatları görürsünüz. Daha sonra yapmanız gereken tek şey ürünleri sepetinize ekleyip sipariş vermek!

Avantajları

- Sipariş işleminiz çok hızlı gerçekleşir.

- Ürünleri sitemizde istediğiniz gibi inceler, hiç zorlanmadan sipariş verirsiniz.

- Sipariş vermek için kimseyi aramanıza gerek kalmaz. Sistem otomatik işler. Zamanınız size kalır!

- Artık sporcu besinlerini ayrı yerlerden, ekipmanları ayrı yerlerden temin etmenize gerek yok! Aradığınız tüm ürünleri tek bir yerden temin edebilirsiniz

- Ödemelerinizi kredi kartı, havale, kapıda ödeme, paypal ödeme seçeneklerinden dilediğinizle yapabilirsiniz.

- Tüm ürünleriniz faturalı olarak gönderilir.

- Kurumsal müşterilerimizin siparişlerine daima öncelik verilir. Siparişleriniz en kısa zamanda spor merkezinize teslim edilir.

- Tüm siparişleriniz sistemimizde kayıtlı kalır. Dilediğiniz zaman geçmiş siparişlerinizi inceleyip, değerlendirme yapabilirsiniz.

2 - Telefonla Sipariş

Telefonla sipariş vermeye mi alıştınız? Hiç sorun değil, size hizmet vermek üzere görevlendireceğimiz kurumsal danışmanınıza 7 gün boyunca istediğiniz zaman ulaşıp siparişlerinizi verebilirsiniz. Danışmanımız, vereceğiniz siparişlerin en hızlı şekilde tamamlanması için size yardımcı olacaktır.

Tüm bu avantajlardan yararlanmak ve kurumsal üyeliğinizi başlatmak için tek yapmanız gereken, aşağıdaki formu doldurmaktır.  Kurumsal danışmanımız en kısa zamanda üyelik işlemleri için size dönüş yapacaktır.

Lütfen resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa yazınız.