Gizlilik İlkeleri

fitnessburada.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla üyelik formlarında bazı kişisel bilgilerinizi  sizden talep etmektedir.

fitnessburada.com sunucularında toplanan bu bilgiler sadece fitnessburada.com bünyesinde kullanılmakta olup; söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle veya ticari amaçla kullanmamakta ve satılmamaktadır.

fitnessburada.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, fitnessburada.com müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kullanılmaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde  talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince beyan etmek zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde fitnessburada.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin fitnessburada.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Fitnessburada.com markası, görseller, tasarım, yazı ve logo hakları fitnessburada.com'a ait olup, izinsiz kopyalanması, kullanılması, çoğaltılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.